o nas

wtorek, 27 grudnia 2011

Nasza Galeria powstała z zamiłowania do pięknych przedmiotów.  Praktycznie każdego dnia pojawiają się jakieś nowe ozdoby, biżuteria... a że pomysłów mamy mnóstwo, to chcemy się z Wami naszą twórczością podzielić. Nie znajdziesz u nas przedmiotów tworzonych taśmowo. Każda rzecz, którą oferujemy, jest stworzona z sercem i w zgodzie z naszymi upodobaniami - jednocześnie jesteśmy otwarci na sugestie i tworzymy przedmioty, lub zdobimy te powierzone przez klientów wg ich pomysłów. Zachęcamy do przynoszenia własnych rzeczy, którym chcielibyście nadać nowe życie, możemy to dla Was wykonać.

Dziękujemy za wszystkie miłe słowa, za to że od 3 lat jesteście z nami :)
i doceniacie naszą przytulną galerię :)

W lutym 2011r. Galeria Tygiel Rozmaitości połączyła się z Galerią Provincja i od tego momentu działamy wspólnie. Kto tworzy to magiczne miejsce?

Julia - zajmuje się wszelkimi warsztatami rękodzielniczymi w galerii. Prowadzi warsztaty decoupage od 2008r., warsztaty filcowania, tworzenia biżuterii, papieru czerpanego, scrapbookingu, sutaszu. Realizuje Wasze szczególne zamówienia na kartki okolicznościowe, zdobi pudełka według Waszych pomysłów, tworzy dla Was biżuterię, pilnuje dostaw półfabrykatów oraz prowadzi bloga firmowego galerii...

Wiktoria - zajmuje się wszelkimi sprawami dotyczącymi malarstwa i rysunku w galerii, oraz jest kompendium wiedzy z historii sztuki :), prowadzi zajęcia malarstwa i rysunku dla dzieci w galerii, maluje Wasze obrazy na zamówienie, fotografuje...

Dagmara - prowadzi część zajęć rękodzielniczych dla dzieci, tworzy wszelkie stroiki i elementy dekoracyjne w galerii, realizuje Wasze zamówienia związane z szyciem zazdrosek, serwetek, poduszeczek oraz tworzeniem wianków, zajmuje się też aranżacją wnętrz, udziela porad w tej dziedzinie...Zakładki:
Nasza Galeria
Artystyczne Urodziny!!!
Galeria:
Adres Galerii:
Czynne:
Kontakt:
O nas:
Targi Staroci w Wodzisławiu Śląskim 2013r.
Ale!Babki! Nowe propozycje na rok 2013!
U nas kupisz półprodukty do rękodzieła:
U nas kupisz
Warsztaty w pracowni:
Klub z Kawą nad Książką
Moje prace kupisz tutaj:
Polecam:
Polecam blogi:
Współpraca
Zdjęcia,
Zapraszamy
gg:1469121
Portal Sztuka
Jeśli uważasz, że blog jest ciekawy, kliknij:
portal, og³oszenia artystyczne, handel sztuka
kosmetyka, uroda, zdrowie
Polskie Strony Artystyczne
Toplista Decoupage
HAND MADE - Rękodzieło
Katalog Wydarzenia Artystyczne
Usługi informatyczne